O MNIE

Cześć! Mam na imię Ula, a rozwój to mój styl życia!

Pozwól, że opowiem Ci parę słów o mnie. W dzień jestem brand managerem w korporacji, a po godzinach rozwijam swoje zainteresowania i pasje. Uwielbiam języki obce (z wykształcenia i zamiłowania jestem filologiem) i książki, ale też rozmaite zajęcia artystyczne – śpiewam, gram na gitarze, a czasami nawet próbuję malować i rysować 🙂 Jestem fanką długich spacerów po lesie, wycieczek pieszych i rowerowych, gier planszowych, czarnej kawy, ale nie pogardzę też zestawem: koc+Netflix+herbata z cytryną.

Jestem człowiekiem czynu.

Zawsze wyznawałam zasadę, że jesteśmy kowalami własnego losu i jeśli coś w naszym życiu sprawia, że czujemy się źle, powinniśmy coś z tym zrobić. To nie jest jednak droga usłana różami, ale stawiająca wyzwania i wymagająca pokonywania przeszkód i słabości. Wiem o tym bardzo dobrze i w tej minucie mogłabym opowiedzieć Wam na poczekaniu o przynajmniej kilku zjawiskowych porażkach, które poniosłam. Ale to nie o nich chcę pisać, tylko o tym, czego się dzięki temu nauczyłam!

Stworzyłam ten blog, aby inspirować i motywować kobiety do rozwoju osobistego i samodoskonalenia, a tym samym czerpać z tego przyjemność i żyć w zgodzie ze sobą.

Nie jesteś sama na drodze pracy nad sobą.

Chcę, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama na tej wyboistej ścieżce. Znajdziesz tu treści o wszystkim, co związane z rozwojem – od nauki języków i szukania swoich pasji, po biznes, książki i owocne spędzanie wolnego czasu. O rozwoju – ale takim, który oznacza nie tylko doskonalenia umiejętności, ale też inteligencji emocjonalnej, relacji z innymi i poznawania siebie.

Chodź ze mną!

error

Chcesz wiedzieć o nowych wpisach? Spotkajmy się w mediach społecznościowych!